Falling Walls Lab Kyiv 2016

Увага!! Кінцевий термін подачі заявок – 11 вересня

Лічені дні залишилось до кінця реєстрації на Falling Walls Lab Kyiv та Falling Walls Venture Kyiv! Якщо у вас є ідея, проте ви досі не впевнені, чи варта вона того, щоб про неї почули видатні науковці та успішні підприємці, вже сьогодні у вас буде можливість розвіяти сумніви.

Участь в Falling Walls Lab Kyiv 2016 може змінити долю вашого проекту. Ви отримаєте оцінку від експертів у сфері інновацій та зможете обговорити можливості вдосконалення вашої ідеї. Заново відкриєте для себе її сильні та слабкі сторони, зрозумієте, як зр обити її комерційно успішною. В Україні дуже багато яскравих і по-справжньому інноваційних проектів, і ми хочемо допомогти їх розвитку. Розкажіть про Falling Walls Lab Kyiv 2016 вашим знайомим, можливо, серед них є майбутні учасники конференції!

Зареєструватися на участь у проекті Falling Walls Lab Kyiv 2016http://falling-walls.com/lab/apply
Умови проекту: http://klitschkofoundation.org/projects/science/falling-walls-lab-kyiv/

Кінцевий строк подачі заявок -11 вересня 2016 року.

 29 вересня в КВЦ «Парковий» пройдуть інноваційно-наукові конференції Falling Walls Lab Kyiv 2016 та Falling Walls Venture Kyiv 2016! Переможець конкурсу зможе представити на конференції в Берліні свою ідею, а разом з тим і нашу країну. Для цього потрібно подати заявку з коротким описом вашого проекту. Боріться за свою ідею!

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/wtZjZ5

Детальніше про Falling Walls Lab Kyiv 2016: http://www.falling-walls.com/lab/apply
Детальніше про Falling Walls Venture Kyiv 2016: http://falling-walls.com/venture/apply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *